Pomoc

Z czego zrobiony jest Bee’s Wrap?

Bee’s Wrap jest zrobiony z organicznej bawełny, zgodnej z najważniejszym certyfikatem w branży tekstylnej - Certyfikatem GOTS (Global Organic Textile Standard). Pozostałe składniki to: wosk pszczeli, pochodzący z nienaruszających równowagi ekologicznej źródeł, prosto ze Stanów Zjednoczonych, organiczny olejek jojoba i żywica drzewna. Taka kombinacja składników pozwala na otrzymanie materiału, który dopasowuje się do dowolnego kształtu i można go używać wielokrotnie!

Jak pielęgnować Bee’s Wrap?

Bee’s Wrap czyści się w zimnej wodzie z użyciem łagodnego mydła. Unikać kontaktu produktu ze źródłami ciepła takimi jak zmywarka, kuchenka mikrofalowa, piekarnik czy gorąca woda. Unikać kontaktu z surowym mięsem i nie ciąć. Pozostaw do wyschnięcia, składając Bee’s Wrap na suszarce do naczyń. Pszczeli wosk i olejek jojoba mają właściwości antybakteryjne, które pomogą w zachowaniu świeżości jedzenia. To one pozwalają na wielokrotne użycie Bee’s Wrap!

Jak długo można używać Bee’s Wrapa?

Przy regularnym używaniu i odpowiedniej pielęgnacji, Bee’s Wrapa można używać ponad rok.

Czy Bee’s Wrap pachnie?

Owszem. Przy pierwszym otwarciu paczki można poczuć aromat wosku. Zapach znika z czasem. Może on się od siebie różnić na kolejnych Bee’s Wrapach, ponieważ zapach wosku pszczelego zależy od sezonu, w którym został on zebrany oraz rodzaju pyłku kwiatowego, który zebrały pszczoły na wosk. Większości użytkowników podoba się zapach pszczelego wosku, jednak na pewno są też tacy, którzy są na ten zapach bardziej wyczuleni – to nic, on i tak znika!

Jaki rozmiar będzie dla mnie najlepszy?

Mamy kilka rozmiarów Bee’s Wrapów. Na początek proponujemy zestaw trzech Bee’s Wrapów o różnych rozmiarach: mały (ok. 18 cm x 20 cm), średni (ok. 25 x 28 cm) i duży (ok. 33 x 36 cm). Warto poeksperymentować z nimi w kuchni i zobaczyć, który rozmiar sprawdza się najlepiej.

Nasze rozmiary:

 • Mały – ok. 18 x 20 cm (tylko w zestawie, na przykład 3 sztuki)
  Zapakujesz w niego połówkę cytryny, kawałek ogórka, pół cebuli (Bee’s Wrap nie zatrzymuje zapachów), połówkę awokado, malutką miseczkę czy marchewkę pokrojoną w słupki.
 • Średni – ok. 25 x 28 cm (zobacz)
  Zapakujesz w niego miseczkę, poł kanapki, kawałek ciasta, ser, część arbuza.
 • Duży – ok. 33 x 36 cm (zobacz)
  Przykryjesz nim dużą miskę, blachę z ciastem, owiniesz pół kapusty, kanapki czy twaróg.
 • Wrap na chleb – ok. 43 x 58 cm (zobacz)
  Zapakujesz w niego i mały, i wielki bochen chleba. Nadaje się również do przykrycia rosnącego ciasta, zapiekanki, ciasta i ciasteczek oraz wszelkiego rodzaju pieczywa.
 • Wrap na bagietkę – ok. 36 x 66 cm (zobacz)
  W nim bagietka pozostanie chrupiąca z wierzchu i miękka w środku. W ten Wrap zawiniesz również pory i wszystko, co długie.
 • Wrap kanapkowy – ok. 33 x 33 cm (zobacz)
  Zachowa w nim świeżość kanapka, którą zapakujesz do szkoły, pracy czy na piknik. Idealny na wszelkie przekąski – od marchewek do muffinki – możliwości jest nieskończenie wiele!

Czy możliwy jest zwrot produktu?

W przypadku produktów Bee's Wrap® nie jest możliwy zwrot ze względu na ochronę zdrowia i ze względów higienicznych. Dopuszczamy zwroty tylko w przypadku gdy opakowanie nie zostało otwarte po dostarczeniu ani nie zostało w żaden inny sposób uszkodzone. W związku z tym ewentualny zwrot towaru musi być ustalany indywidualnie.