Bee's wrap

Najlepszy zamiennik dla plastikowych i aluminiowych opakowań. Można używać go wielokrotnie; stworzony na bazie wosku pszczelego, pomaga zachować świeżość produktów spożywczych.

Po połączeniu organicznej bawełny z woskiem pszczelim, olejem jojoba i żywicy drzewnej powstał produkt codziennego stosowania, który można łatwo czyścić i używać nawet cały rok. Jest biodegradowalny w odróżnieniu do plastikowych odpowiedników. Idealny do przechowywania owoców, warzyw, pieczywa. Przekonaj się, że nasze ekologiczne opakowania idealnie nadają się do kuchni, na lunch i na wypady za miasto. Bee's Wrapów, wspaniały zapach i wpływ na środowisko naturalne są dodatkowym czynnikiem który wpływa na popularność naszych opakowań i wysoki poziom satysfakcji klientów.

Dowiedz się więcej

Bee's Wrap: ekologiczne opakowania wielokrotnego użytku idealnie nadają się na drugie śniadanie, wyjazdy i dłuższe spacery, przechowywanie pieczywa, warzyw i owoców, lunche, catering i wiele innych! Znakomicie nadają się do trzymania produktów w lodówce, dzieki czemu z czasem stanie się Twoim kuchennym niezbędnikiem. Każdy Bee's Wrap przygotowywany jest własnoręcznie w USA i od nowościa charakteryzuje się orzeświającym zapachem pszczelego wosku. Zapach z czasem znika, ale właściwości pozostają i przy odpowiedniej pielęgnacji można je używać nawet rok. Pszczeli wosk i olejek jojoba mają właściwości antybakteryjne, które pomogą w zachowaniu świeżości jedzenia. To one pozwalają na wielokrotne użycie Bee’s Wrap! Wrapy są dostępne w wielu rozmiarach, od 20 cm do ponad 60 cm. W największe bez problemu zapakujesz cały chleb czy bagietkę, a dedykowane wrapy kanapkowe idealnie sprawdzą się do pracy, szkoły czy na piknik.